fbpx
Хотел „Гарни МБ“ е лоциран во центарот на Будва, оддалечен околу 350 метри од море или 50 метри од комплексот Словенска плажа. До стариот град има 700-800 метри.
 
Категоризиран како хотел со 3 ѕвезди „Гарни МБ“ им нуди на своите гости пријатен и опуштен одмор, на одлична локација, за навистина прифатливи цени и услови. Сместувањето е квалитетно, удобно, конфорно, со дополнителна срдечност и професионалност на персоналот гарантира одмор полн спомени, емоции, сеќавања. Во склоп на хотелскиот објект има ресторан и кафе-бар.
 
Располагаме со гарантираниот закуп на следните видови соби и апартмани:
 
Двокреветни (два одвоени кревета)
Трикреветни (еден француски и еден единечен кревет)
Четирикреветен со две соби (еден француски и два единечни кревета)
Петкреветен со две соби (еден француски и еден единечен кревет и два единечни кревета)
Сите соби и апартмани имаат сопствен тоалет – купатило, фен, мини дриќидер, ТВ, безжичен интернет, клима уред и тераса.
 
ТЕРМИН НА ПАТУВАЊЕТО ДВОКРЕВЕТНА СОБА ТРИКРЕВЕТНА СОБА ЧЕТИРИКРЕВЕТЕН АПАРТМАН ПЕТКРЕВЕТЕН АПАРТМАН
29 јуни –
8 јули
11.780 денари
(190 евра)
10.230 денари (165 евра) 8.990 денари (145 евра) 7.750 денари (125 евра)
8 јули –
17 јули
13.950 денари (225 евра) 12.710 денари (205 евра) 10.850 денари (175 евра) 9.300 денари (150 евра)
17 јули –
26 јули
15.810 денари (255 евра) 14.570 денари (235 евра) 12.400 денари (200 евра) 10.540 денари (170 евра)
26 јули –
4 август
17.050 денари (275 евра) 15.810 денари (255 евра 13.950 денари (225 евра) 11.470 денари (185 евра)
4 август –
13 август
17.050 денари (275 евра) 15.810 денари (255 евра 13.950 денари (225 евра) 11.470 денари (185 евра)
13 август –
22 август
16.120 денари (260 евра) 14.880 денари (240 евра) 13.020 денари (210 евра) 10.850 денари (175 евра)
22 август –
31 август
13.950 денари (225 евра) 12.710 денари (205 евра) 11.160 денари (180 евра) 9.300 денари (150 евра)
 
 
Напомени и услови:
Цените во табелите се објавени по лице за пакет аранжман од 9 ноќевања со појадок (шведска маса) и вклучен автобуски превоз со компанијата bbbustours.mk
За време на патувањето се запазени сите протоколи: задолжителна дезинфекција, одржување на дистанца, носење заштитна маска
Пополнетоста на патници во автобусот е согласно моменталните протоколи за патување
Туристичка такса и хотелско осигурување се плаќаат на рецепција во хотелот и читан 1,25 евро по лице на ден.
За ова патување важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ!
Прочитано 368 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 08.30 - 17.00

Сабота 09.00-13.00

Top