fbpx

10% попуст за резервации до 24.06.2022


Цените се дадени по лице на ден на база All Inclusive

Тип на Соба 01.07-14.07
26.08-08.09
15.07-25.08 09.09-30.09
Economy Room 1/2 78 89 61
Superior Room 1/2,1/3,1/4 83 94 67
Superior Aparment 1/4 94 105 78

Во цената е вклучено:
- All Inclusive (се вклучено);
- Користење на 3 отворени базени со чадори и лежалки;
- Надворешен паркинг (резервација не е дозволена);
- Спа центар (Сауна, Парна Бања);
- Фитнес центар;
- Wi-Fi;
- Детско катче;

Во цената не е вклучено:
- Tуристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден; Деца 12-18 години 1€ по лице на ден; Деца до 11,99 години плаќат само 0,50€ по лице на ден;

Услови – Попусти и Доплати:
- Деца 0-1,99 години ГРАТИС;
- Деца 2-11,99 години 50% попуст на дополнително легло;
- Доколку дете до 11,99 години престојува со 1 возрасно лице во 1/2 дете добива 20% попуст;
- Доколку две деца до 11,99 години престојуваат со 1 возрасно лице, деца добиваат 30% попуст;
- Доколку во Superior 1/3 четврто лице е дете до 11,99 се сместува ГРАТИС (дели легло со родител);
- Доколку во Еconomy Room се сместат 2 возрасни +1 дете до 6,99 години дете има 70% попуст (дели легло со родител);
- Трето и Четврто возрасно лице имаат по 30% попуст;
- Сместување во Апартман минимум 3 полни суми или 2 возрасни + 2 деца;
- Доколку во апартман 1/4 престојуваат 4 возрасни лица + 1 дете до 11,99 години детето е ГРАТИС
- За Single Room доплата +70% од цените наведени од табелата;
- Доплата за соба со поглед на море 5€ по лице на ден (Superior Room / Superior Apartment;
- Baby Cot - 7€ на ден;

Напомена:
- Еconomy Room (20m²) – се полами соби кои имат француски кревет, немаат балкон и нема можност за поглед на море;
- Superior Room (22-26m²) - има можност за трето и четврто легло;
- Superior Apartment (35-45m²)- располагаат со 2 простории во една просторија француски лежај + друга просторија со 2 или 3 лежаја)

Прочитано 1922 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top