fbpx
Приватна песочна плажа, удобни соби, ресторани, бар, детски клуб услога на високо ниво се само дел од одликите на овој хотел.
Локација: Сликовито туристичко подрачје во Кавала, на 1 км од местото Палио (со бројни продавници, таверни, ресторани и барови), 6 км од градот Кавала, 40 км од аеродромот во Кавала. Хотелот се состои од бунгалови, расшпредемо во мала борова шума. Централна зграда со ресторан и 18 бунгалови. Хотелот нуди опуштен семеен одмор.
Услуга: Ultra All inclusive
Вкупно 125 соби: Single, Dbl, DblBank bad, Family suites SV, Suites SV. 
Сите соби се комплетно опремени со клима, телефон, Wi fi, сеф, минибар, TV, фен, прибор за припрема на кафе или чај, балкон.
 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 30% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.05 ДО 20.06.2022 И ОД 15.09 ДО 09.10.2022

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2022 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.08 ДО 25.08.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

TOSCA BEACH 4 * KAVALA www.tosca.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
15 29.04-09.06 10.06-16.06
20.09-09.10
17.06-20.07
26.08-19.09
21.07-25.08
Single Room Sea View 130 152 176 221
Double Room Front Sea View 75 93 107 138
Трето лице 50 62 73 94
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Room Sea View 68 84 97 124
Трето лице 45 55 65 84
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Room bunk bed Sea View
( за соба)
165 203 236 306
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Sea View 4 pax
(за соба)
290 316 361 454
Suite Family Sea View 4 pax (за соба) 236 263 308 400
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - СЕ ВКЛУЧЕНО
Single Room Sea View 140 162 187 231
Double Room Front Sea View 86 104 118 148
Трето лице 61 73 83 104
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Room Sea View 78 94 107 135
Трето лице 55 66 75 95
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Room bunk bed Sea View
( за соба)
196 235 267 337
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Sea View 4 pax
( за соба)
312 337 383 475
Suite Family Sea View 4 pax ( за соба) 257 284 329 421
Минимум престој 2 3 4 5
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: ресторан,бар,детско игралиште,WI-FI,паркинг
Соби: клима,балкон,WI-FI,фрижидер,ТВ
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
30% charge of the booking value for cancellations received 14 to 7 days prior to arrival
50% charge of the booking value for cancellations received 6 to 2 days prior to arrival
100% charge of the booking value for cancellations received 1 day prior to arrival or non show
 
Прочитано 4811 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.00

Top