fbpx
Вилата „Maria“ се наоѓа на само 80 метри од плажата во централниот дел на Јерисос, на третиот крак Атос. Апартманите се наоѓаат на прв и на втор спрат од вилата. Сите имаат опремени кујни кои се целосно издвоени од спалните соби и имаат прозор, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Дел од сместувачките капацитети имаат тераси со поглед во дворот на вилата, а останатите се со поглед на улица. Сите тераси се заштитени со тенди. Гостите можат секојдневно да се одмараат во дворот на вилата кој е опремен со пластични маси и да ја користат скарата. Сите сместувачки капацитети имаат постелнина и крпи кои се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет.
 
Агенцијата, организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Во непосредна близина на вилата има простор за паркирање на возила.
 
-7% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2022
Вила „Maria” - Јерисос
Термин: Ноќевања: 1/2 апартман 1/2+1 апартман 1/4 апартман 1/4 апартман
(со две соби)
26.05-05.06.2022 10 190 € (11.780 ден.) 210 € (13.020 ден.) 260 € (16.120 ден.) 300 € (18.600 ден.)
05.06-15.06.2022 10 250 € (15.500 ден.) 270 € (16.740 ден.) 320 € (19.840 ден.) 360 € (22.320 ден.)
15.06-25.06.2022 10 330 € (20.460 ден.) 350 € (21.080 ден.) 400 € (24.800 ден.) 440 € (27.280 ден.)
25.06-05.07.2022 10 370 € (22.940 ден.) 390 € (24.180 ден.) 440 € (27.280 ден.) 480 € (29.760 ден.)
05.07-15.07.2022 10 430 € (26.660 ден.) 450 € (27.900 ден.) 500 € (31.000 ден.) 540 € (33.480 ден.)
15.07-25.07.2022 10 470 € (29.140 ден.) 490 € (30.380 ден.) 540 € (33.480 ден.) 580 € (35.960 ден.)
25.07-04.08.2022 10 470 € (29.140 ден.) 490 € (30.380 ден.) 540 € (33.480 ден.) 580 € (35.960 ден.)
04.08-14.08.2022 10 470 € (29.140 ден.) 490 € (30.380 ден.) 540 € (33.480 ден.) 580 € (35.960 ден.)
14.08-24.08.2022 10 470 € (29.140 ден.) 490 € (30.380 ден.) 540 € (33.480 ден.) 580 € (35.960 ден.)
24.08-03.09.2022 10 430 € (26.660 ден.) 450 € (27.900 ден.) 500 € (31.000 ден.) 540 € (33.480 ден.)
03.09-13.09.2022 10 330 € (20.460 ден.) 350 € (21.700 ден.) 400 € (24.800 ден.) 440 € (27.280 ден.)
13.09-23.09.2022 10 230 € (14.260 ден.) 250 € (15.500 ден.) 300 € (18.600 ден.) 340 € (21.080 ден.)

- Цените во табелата се однесуваат за наем на цело студио за 10 ноќевања без вклучен превоз
- Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети
- Сместувањето е првиот ден после 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време
- Доплата за туристичка такса во Грција-0,50 евра по соба од ден (се плаќа во агенцијата)
- Плаќањето на аранжманите е исклучиво во денарска противвредност по курс 62 денари
- Организиран превоз Скопје-Кавадарци-Јерисос
- Тргнување од Скопје во 04.00 часот и од Кавадарци во 05.30 часот пред туристичките агенции
- Цена на повратен билет –40 евра;деца до 2 години бесплатно (без седиште); од 2-12 год.-25 евра

Прочитано 681 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top