fbpx

ПОБАРАЈТЕ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
  29.04-05.06
23.09-22.10
06.06-05.07
26.08-22.09
06.07-25.08
Double Standard 36 56 70
Double Executive 47 67 88
Трето лице 27 33 33
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Suite Executive Deluxe up to 4 pax 65 94 140
Трето лице 27 33 33
Четврто лице 27 33 33
1 и 2 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис
Полупансион 21 21 21
Деца од 2-11.99 год. 0 0 0
Мин. Престој 3 4 4
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
Прочитано 398 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 08.30 - 17.00

Сабота 09.00-13.00

Top