fbpx

ПОБАРАЈТЕ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

PEFKI DELUXE RESIDENCES PEFKOHORI www.pefkideluxeresidences.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ
  01.04-13.05
08.10-31.10
14.05-10.06 11.06-08.07 09.07-22.07 23.07-19.08 20.08-16.09 17.09-07.10
Studio Deluxe Pool View 34 39 46 55 64 57 47
1 дете од
2-11.99 г.
20% 20% 20% 20% 20% 20% 20%
Studio Deluxe Pool Front 37 44 51 62 71 63 52
Apartment Deluxe Split Level Pool View up to 4 pax 51 62 75 93 107 96 77
Прочитано 331 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 08.30 - 17.00

Сабота 09.00-13.00

Top