fbpx

ПОБАРАЈТЕ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
5 /10 20.05.21-15.06.21 16.06.21-19.07.21 20.07.21-25.08.21 26.08.21-15.09.21 16.09.21-30.09.21
JUNIOR SUITE
2Ad 90 109 151 109 90
2Ad+1ch(0-1) 90 109 151 109 90
2Ad+1ch(2-6.99) 90 109 151 109 90
SUITE FAMILY
2Ad 90 109 151 109 90
2Ad+1ch(0-1) 90 109 151 109 90
2Ad+1ch(2-6.99) 90 109 151 109 90
SUITE FAMILY 3 ADL
3Ad 134 163 226 163 134
Мин. Престој 3 3 5 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

 

Резервации и информации на 043/231-221

Прочитано 205 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 08.30 - 17.00

Сабота 09.00-13.00

Top