fbpx

Опис: СПА центар, конференциска сала, 2 базена, базен за деца, ресторан, бар, бесплатен интернет, мини маркет, тенис, мини голф, мини фудбал, спортови на вода, анимација и др.

Соби: клима, ТВ, сеф, WI-FI,фрижидер,балкон

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
10/0 25.04-31.05 01.06-30.06 01.07-31.07 01.08-31.08 01.09-30.09 01.10-21.10
Deluxe Room Garden View 49 86 102 130 86 49
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од
2-11.99 г.
Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од
2-11.99 г.
50% 50% 50% 50% 50% 50%
Deluxe Room Sea View 61 98 119 148 98 61
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од
2-11.99 г.
Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од
2-11.99 г.
50% 50% 50% 50% 50% 50%
Deluxe Room Sharing Pool 61 98 119 147 98 61
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од
2-11.99 г.
Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од
2-11.99 г.
50% 50% 50% 50% 50% 50%
Loft Junior Suite 67 97 128 161 97 67
Трето Лице 70% 70% 70% 70% 70% 70%
Четврто Лице 50% 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од
2-11.99 г.
Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од
2-11.99 г.
50% 50% 50% 50% 50% 50%
Standard Room 44 76 90 116 76 44
Трето Лице 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од
2-11.99 г.
Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од
2-11.99 г.
50% 50% 50% 50% 50% 50%
Suite Private Pool 100 150 198 262 150 100
Трето Лице 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од
2-11.99 г.
Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од
2-11.99 г.
50% 50% 50% 50% 50% 50%
Мин.престој 3 4 4 5 4 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: СПА центар, конференциска сала, 2 базена, базен за деца, ресторан, бар, бесплатен интернет, мини маркет, тенис, мини голф, мини фудбал, спортови на вода, анимација и др.
Соби: клима, ТВ, сеф, WI-FI,фрижидер,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-14 days before check-in 50% of total amount
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 01.05.2022 25% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.04 ДО 31.05.2022
(ВАЖИ ЗА DELUXE ROOM GV, DELUXE ROOM SV, DELUXE ROOM SP, LOFT JUNIORSUITE)
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 438 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.00

Top