fbpx
NEIKOS MEDITERRANEO 3* HANIOTI www.neikosmed.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
10 29.04-18.05
26.09-09.10
19.05-10.06 11.06-24.06 25.06-14.07 15.07-25.08 26.08-11.09 12.09-25.09
COMFORT ROOM
2 Adults 91 98 117 153 188 153 98
DELUXE SUITE UP TO 4 PAX
2 Adults 119 128 154 201 247 201 128
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
DUPLEX SUITE UP TO 4 PAX
2 Adults 128 139 166 216 267 216 139
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
EXECUTIVE SUITE UP TO 4 PAX
2 Adults 142 154 184 240 296 240 154
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
PREMIUM SUITE UP TO 3 PAX
2 Adults 105 113 135 176 218 176 113
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
STANDARD ROOM
2 Adults 82 88 105 137 169 137 88
Мин.престој 2 2 4 4 4 4 2
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 30% of total amount
Прочитано 930 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top