fbpx

Положба: се наоѓа во местото Скала Принос на островот Тасос.
Сместување: собите се опремени со мини бар, ТВ, радио, CD плеер, клима, фен, телефон, сеф
Услуга: полупансион (појадок и вечера).
Содржини: а la carte ресторан покрај море, главен ресторан, таверна покрај море, beach bar, pool bar, надворешен базен, базен за деца, продавници, бебиситерки, фризерница, козметички салон, Wi-Fi со пдоплата, фитнес центар, кино,
Плажа: сопствена плажа која е песочна
Спорт и забава: тенис, одбојка на плажа, јавање на коњ -на барање, фитнес.

 -5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 27.04-10.10.2022

HOTEL ILIO MARE ***** THASSOS www.iliomare.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
10/0/WH 27.04-30.04 01.05-11.06 12.06-09.07 10.07-27.08 28.08-10.09 11.09-24.09 25.09-10.10
Classic Room Garden View 42 47 82 104 82 66 42
1 дете од 2-5.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Classic Room Sea View 49 54 87 116 87 74 49
1 дете од 2-5.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Deluxe Suite Private Garden 66 82 140 170 140 108 66
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Deluxe Suite Sea View 64 74 127 148 127 102 64
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Family Room 56 65 116 133 116 96 56
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Junior Suite Garden View 53 57 93 123 93 79 53
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Junior Suite Side Sea View 55 60 104 127 104 87 55
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50% 50% 50% 50%
Мин. престој 3 3 3 3 3 3 3
Опис:а ла карт ресторан, целосно климатизиран,бар,перална,паркинг,СПА,отворен базен,собен сервис и др.
Соби: клима,балкон,кафемат,фен,мини бар,САТ ТВ,телефон
Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Медија

  • Локација:
Прочитано 6193 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.00

Top