fbpx

Oпис: Во место на апсолутна хармонија, со маслинови дрва во комбинација со златен песок и борови сенки. Нуди луксузни услуги и квалитет со естетика на внатрешна декорација.
Положба: во Потос.
Сместување: 77 соби и свити, опремени со: софа, ТВ, минибар, клима, лаптоп, телефон, бања, комарници на прозорците.
Услуга: полупансион
Плажа: на плажа
Содржини: рецепција,ресторан, a la cart ресторан, лоби бар, бар покрај базен.
Спорт и забава: базен, Spa & Wellness центар, водени спортови,џип сафари, планински велосипедизам, нуркање.

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 05.09.2022 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 12.09 ДО 09.10.2022 И BB =HB

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ROYAL PARADISE BEACH RESORT THASSOS POTOS www.royalparadise.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2000/10/15 22.04-02.06
16.09-10.10
03.06-30.06
26.08-15.09
01.07-25.08
Double Standard GV 49 70 94
Трето лице 53 53 53
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
Double Superior up to 4 pax
garden View
49 70 94
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
2 дете од 0-3.99 г. 29 29 29
2 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
2 дете од 6-11.99 г. 47 47 47
Double Standard Sea View 57 78 102
Трето лице 53 53 53
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
Double Superior Sea View up to 4 pax 57 78 102
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
2 дете од 0-3.99 г. 29 29 29
2 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
2 дете од 6-11.99 г. 47 47 47
Double Panoramic Sea View 66 86 106
Трето лице 53 53 53
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
Double Executive Sea View 74 94 115
Трето лице 53 53 53
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
Double Royal Sea View with Terrace and Outdoor Heated Jacuzzi 94 115 135
Трето лице 53 53 53
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
Classical Suite up to 5 pax 115 135 155
Трето лице 53 53 53
Четврто лице 53 53 53
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
2 дете од 0-3.99 г. 29 29 29
2 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
2 дете од 6-11.99 г. 47 47 47
3 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
3 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
3 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
Royal Suite up to 5 pax Sea View with Terrace and Outdoor Heated Jacuzzi 143 163 178
Трето лице 53 53 53
Четврто лице 53 53 53
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
2 дете од 0-3.99 г. 29 29 29
2 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
2 дете од 6-11.99 г. 47 47 47
3 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
3 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
3 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
VIP Suite Sea View with Terrace and Outdoor Heated Jacuzzi 163 184 198
Трето лице 53 53 53
Четврто лице 53 53 53
1 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
1 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
2 дете од 0-3.99 г. 29 29 29
2 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
2 дете од 6-11.99 г. 47 47 47
3 дете од 0-3.99 г. Гратис Гратис Гратис
3 дете од 4-5.99 г. 29 29 29
3 дете од 6-11.99 г. 29 29 29
Полупансион 23 23 23
Деца од 6 до 11.99 г. 17.5 17.5 17.5
Минимум престој 3 5 5
Stayover tax 4 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: а ла карт рестора, лекар,интернет,перална,паркинг,базен,детски базен., бар, пул бар,детско игралиште,пинг понг, тенис,Спортови на бода и др.
Соби:клима,интернет,фрижидер,сеф,САТ ТВ
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1.Cancellation policy:
15-8 days before arrival, 30% cancellation fees
7-1 days before arrival, 50% cancellation fees
Non show or early departure: 100% cancellation fees
2.Spa entrance will be free of charge (Gym, Hamam, Sauna, Indoor pool).
Excluded Massage, treatments and any buyable products .
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Медија

  • Локација:
Прочитано 3901 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.00

Top