fbpx

Положба : се наоѓа на 2 км од Лименас
Сместување: 206 бунгалови, а собите во бунгаловите се 2 типа стандард и супериор. Собите се опремени со бања, балкон , клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, фрижидер, сеф и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: ресторан, барови, таверна на плажа, бар покрај базенот, бар на плажа, тв сала, интернет, доктор, бебиситер, мини маркет, сеф на рецепција, детско игралиште, паркинг и менувачница
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: базен, базен за деца, сауна, масажа, анимација за деца, забава на плажа, фитнес, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови

 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.04.2022
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

MAKRYAMMOS BUNGALOWS 4* THASSOS www.makryаmmos-hotel.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
10/0 01.05-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-20.09 21.09-14.10
Deluxe Room 76 134 175 134 76
Трето лице 35 41 47 41 35
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Standard Family Room Hillside 53 94 128 94 53
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г 35 41 47 41 35
Standrad Room Hillside 53 94 127 94 53
Трето лице 35 41 47 41 35
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Family Suite 117 210 280 210 117
Трето лице 35 41 47 41 35
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 35 41 47 41 35
Superior Junior Suite 111 198 263 198 111
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 35 41 47 41 35
Superior Room 59 105 140 105 59
Трето лице 35 41 47 41 35
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Мин. Престој 3 5 7 5 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: 2 км. од Лименас , ресторан, бар, бар на плажа, пул бар, отворен базен, тенис, пинг понг,одбојка,кошарка,мини клуб и др.
Соби: балкон,клима, САТ ТВ, фрижидер,фен.сеф
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-3 days before check-in 3 overnights

  • Локација:
Прочитано 4176 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.00

Top