fbpx

AURORA RESORT & SPA , Берово

ЕСЕНСКА ПРОМОЦИЈА
Ноќевање со појадок
Тип на соба
Цена по лице по ден во двокреветна соба за минимум 3 ноќевања
Недела – Четврток Викенд Недела – Четврток Викенд
3 – 4 ноќевања 3 – 4 ноќевања 5 + ноќевања
Супериор 27€ / 1.674,ооМКД 35€ / 2.170,ооМКД 25€ / 1.550,ооМКД 32€ / 1.984,ооМКД
Делукс / Џуниор Свит 33€ / 2.046,ооМКД 41€ / 2.542,ооМКД 31€ / 1.922,ооМКД 39€ / 2.418,ооМКД
Апартман / Арт Студио 40€ / 2.480,ооМКД 49€ / 3.038,ооМКД 38€ / 2.356,ооМКД 47€ / 2.914,ооМКД
Вила Апартман
(до 4 лица)
108€ / 6.696,ооМКД 140€ / 8.680,ооМКД 95€ / 5.890,ооМКД 128€ / 7.936,ооМКД

 

Фамилијарна Зимска Бајка во Аурора Ресорт & СПА
Тип на соба
пакет на база – лесен полн пансион со изразени цени по лице
2 ноќевања 3 – 4 ноќевања 5 + ноќевања
Супериор 49€ / 3,038,ооМКД 45€ / 2,790,ооМКД 42€ / 2.604,ооМКД
Делукс / Џуниор Свит 59€ / 3.658,ооМКД 54€ / 3.348,ооМКД 50€ / 3.100,ооМКД
Апартман / Арт Студио 65€ / 4.030,ооМКД 59€ / 3.658,ооМКД 55€ / 3.410,ооМКД
Вила Апартман
(до 4 лица)
196€ / 12.152,ооМКД 180€ / 11.160,ооМКД 168€ / 10.416,ооМКД

 

 Прво дете до 11,99 години и второ дете до 2.99год -100%
Второ дете од 3 до 12год -50% од цената за возрасен.

Минимум 3 ноќевања со појадок во тип на соба по ваш избор
Можност за користење на пансионски оброк:
Полу пансион – 10€ / 620 денари, по лице од ден и 5€ / 310 денари за деца од 3-11.99год.
 
Полн пансион – 18€ / 1,116 денари, по лице од ден и 9€ / 558 денари за деца од 3-11.99год.
 
-20% попуст за користење на Спа услугите –  – предмет на достапност и претходно закажување
-20% попуст за трето лице во соба
 
СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ:
 
 
Романтично Бегство
3 дена / 2 ноќевања со појадок и вечера + СПА + Масажи + Вино / Шампањ
Тип на соба Цена по лице Доплата за викенд
(по лице / од вечер)
Делукс / Џуниор Свит 99 € / 6.138,ooМКД 10 € / 620,ooМКД
 
 
Фамилијарен пакет
Цена по ноќ за 2 лица + 2 деца (0-11.99год.) / Лесен полн пансион (појадок+лесен ручек+вечера)
Тип на соба / број на ноќевања 2 – 3 ноќевања 4-6 ноќевања 7 + ноќевања
Џуниор Свит или Делукс соба 124€ / 7,688мкд 118€ / 7,316мкд 110€ / 6,820мкд
 
Екстра поволен пакет
3 дена / 2 ноќевања на база полу пансион + СПА
Тип на соба Цена по лице Доплата за викенд
(По лице / од вечер)
Супериор соба 79€ / 4.898,ооMKD
8€ / 496,ooMKD
Делукс / Џуниор Свит 89€ / 5.518,ооMKD
Апартман / Арт Студио 109€ / 6.758,ооMKD
Вила Апартман (Мак. 4 лица) 300€ / 18,600,ооMKD

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top