Опис :ресторан, лоби бар, ВИП салон, СПА центар, финска сауна, масажа, парна бања,џакузи,затворен базен со хидромасажа,базен за деца,конференциска сала, паркинг
Локација: 400 метри од Гондолата

 AMIRA 

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, сауна, парна бања, џакузи, ски остава, интернет и паркинг.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој, 1 € возрасен / 0,5€ деца 2-12г. на ден.
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна ) 125€ / возрасен, 62,5€ / дете (6-12г.)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -15% за уплати до 31.10.2017, -10% за уплати до 30.11.2017
2) 7=6, 10=9, 11=10, 14=12 за период 01.12.-26.12.2016 & 11.03-31.03.2018, 02.01-09.01.2018 & 10.01-10.03.2018. Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите се комбинираат.

Минимум престој 5 ноќевања во периодот 27.12-01.01.2018, 02.01-09.01.2018
Минимум престој 3 ноќевања во периодот 10.01-10.03.2018
Максимален број на лица: DBL & Studio Lux( 2+0 ), APP 1 спална & APP Lux (2+1).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:
Прочитано 1052 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top