MALINA

Цените се дадени на ден по вила за сместување според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој, 1 € возрасен / 0,5€ деца 2-12г. на ден.
Доплата за BB 4,5€/ возрасен, 2,5€ / дете ( 4-12 г.)
Доплата за HB 15,5€/ возрасен, 8€ / дете ( 4-12 г.) услугата се врши во ресторанот на Вила Јагода
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 60€ / возрасен, 30€/ дете (4-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете (4-12г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -10 % за уплати до 30.11.2017г.
2) 7=6, за влез во хотел во период после 01.03.2017. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

  • Локација:
Прочитано 1820 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top