EPHORA CLUB HOTEL

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен , џакузи, сауна, парна бања,релакс зона, интернет во лоби, транспорт до гондолата, паркинг

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ од ден за возрасен и 0,5 за деца ( 2-12г.) .
Доплата за полупансион 11€ возрасен/ 9€ дете 2-12г.
Доплата за новогодишна вечера ( не е задолжителна) 70€/ возрасен, 35€/ дете ( 2-12г.)
Доплата за Божиќна вечера ( не е задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете ( 2-12г)

Максимален број на лица: STUDIO (2+1) , APP SUITE 1 спална (2+2), APP SUITE 2 спална (4+1), APP VILLA 2 спални мин. 3 лица (5+1)


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -15% за уплати до 30.09.2017, -10% за уплати до 15.11.2017. Попустот се пресметува на основната цена. Попустите не се валидни за HB
2) 7=6 Важи за цела сезона освен за престој во период 29.12.2017-10.01и 03.02-24.02.2016 Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:
Прочитано 528 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top