RILA

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, безжичен интернет во лоби, џакузи, паркинг. Во Супериор собите е вклучено следното: Бесплатно користење на термо зона и теретана, Wi-Fi во собите ски остава со сушара за чизми како и посебен дел каде се служи доручекот и вечерата.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ од ден за возрасен и 0,5€ за деца ( 2-12г.).
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 60€ / возрасен, 30€/ дете ( 2-12 г.)
Доплата за божиќна вечера ( не задолжителна ) 36€ / возрсен , 18€ / дете ( 2-12 г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -10 % за уплати до 30.10.2017, Не се дозволени промени на резервација направена со EB попуст, Отказ на резервација направена со EB попуст е возможна на 30 дена пред влез во хотел, после тоа хотелот задржува 100% од цената.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:
Прочитано 698 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top