ORPHEUS

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, фитнес, сауни, џакузи, парна бања, надворешен паркинг, интернет,транспорт до гондола.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ на ден возрасен и 0,5€ деца ( 2-12 г.)
Доплата за ручек 7€ / 3,5€ дете ( 5-13 г.)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 60€ / 30€ дете ( 5-13г.).
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна) за BB: 34€ / 18€ дете ( 5-13г.). За HB: 28€ / 16€ дете ( 5-13г.).

Минимум престој 4 ноќи во периодот 28.12-01.01.2018

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -20% за уплати до 15.10.2017, -15 % за уплати до 15.11.2017, -10% за уплати до 01.12.2017
2) 7=6, 12=11 и 14=12 за престој 15.12-22.12.2017 & 02.01-18.01 & 04.02-10.04.2018. Гратис ноќевањата се калкулираат од пониската сезона. Попустите се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

  • Локација:
Прочитано 601 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 13.30

Top