fbpx

 ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :

-20 % за уплати до 30.09.2020,  -15 % за уплати до 31.10.2020, 
-10% за уплати до 30.11.2020
7=6 , 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12, за пристигнувања од 06.01.2021г.
5=4 за пристигнувања од 10.03.2021г. 
Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. 
Попустите НЕ се комбинираат

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2020/2021

Riverside 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD). 
 
Во цената е вклучено:
- користење на внатрешен базен, финска сауна, парна бања, релакс зона, WI-FI, паркинг, ски гардеробер и транспорт до ски гондолата
 
Во цената НЕ е вклучено:       
- Туристичка такса за престој  1 € возрасен и 0.5 € деца 2-12г. на ден.  
- Доплата за полупансион 11€, деца 04-14г. 6€
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 70€ / возрасен, 35€/ дете ( 3-12 г.)
- Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 30€ / возрсен , 15€ / дете (3-12 г)
 
Минимум престој 3 ноќевања 27.12.2020 -02.01.2021
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
Прочитано 61 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top