fbpx

Положба: Во местото Трипити на 2 км од Лименарија.
Сместување: 96 соби и 12 апартмани, сите опремени со балкон, бања, фен, гардеробер, клима и тв.
Содржини: 2 базена, бар поред базен, ресторан, паркинг, соби со балкон, интернет, плажа со лежалки, кафетерија и рецепција
Услуга: полупансион ( појадок и вечера )
Плажа: се наоѓа на 200м од плажа.

Линк од хотел: ZOE 4* TRIPITI THASSOS

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.03.2024

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ZOE 4* TRIPITI THASSOS www.dhotels.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0/15 01.05-03.06
26.09-06.10
04.06-30.06
10.09-25.09
01.07-31.08 01.09-09.09
Double Deluxe Room 34 58 81 75
Трето лице 50% 50% 50% 50%
1 дете од 0-2.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 3-11.99 год. Гратис 30% 30% 30%
Family Deluxe up to 4 pax 46 69 104 93
Трето лице 50% 50% 50% 50%
Четврто лице 30% 30% 30% 30%
1 и 2 дете од 0-2.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
1 и 2 дете од 3-11.99 год. Гратис 30% 30% 30%
Полупансион 16 16 16 16
Деца од 3-11.99 г. 9 9 9 9
Минимум престој 2 3 5 5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
15-12 days before arrival 30%
11-9 days before arrival 50%
8-1 days before arrival 80%
Non-show/ Early Departure 100%
Прочитано 4034 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top