fbpx

Локација : 350 м од жичарницата
Прекрасен хотел кој се наоѓа во срцето на Банско. Одличен за фамилијарен престој, како и за ски релаксација со пријателите. Располага со едноспални апартмани и студија .
Се состои од основен ресторан, зимска/летна градина, лоби бар, пијано бар, конференциска сала, паркинг, гаража, детски кат, ски гардеробер.

Линк од хотел: http://www.perunlodge.com/

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2022 15% ПОПУСТ

PERUN LODGE 4* BANSKO www.perunlodge.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
1 01.12.2023
15.12.2023
16.12.2023
27.12.2023
28.12.2023
03.01.2024
04.01.2024
12.01.2024
13.01.2024
19.01.2024
20.01.2024
23.02.2024
24.02.2024
04.03.2024
05.03.2024
31.03.2024
SINGLE ROOM 60 73 134 76 72 76 72 67
STUDIO 2 ADULTS 90 98 150 103 98 103 98 90
SGL 1+1 CHD (0-4,99) 61 74 135 77 73 77 73 68
ST2AD 1+1 CHD (5-11,99) 90 98 150 103 98 103 98 90
ST2AD 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 91 99 150 104 99 104 99 91
ST2AD 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 112 123 188 129 123 129 124 112
ST2AD 2+1 CHD (0-4,99) 91 99 150 104 99 104 99 91
ST2AD 2+1 CHD (5-11,99) 112 123 188 129 123 129 124 112
1 BEDROOM APARTMENT
APARTMENT 2AD 101 110 161 114 110 114 110 101
APARTMENT 2AD+EXTRA BED 139 151 221 157 151 154 151 139
APT2 1+1 CHD (5-11,99) 101 110 161 114 110 114 110 101
SGL 1+1 CHD (0-4,99) 101 110 161 114 110 114 110 101
APT2 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 126 138 202 143 138 143 138 126
APT2 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 102 111 162 115 111 115 111 102
APT2 2+1 CHD (0-4,99) 126 138 202 143 138 143 138 126
APT2 2+1 CHD (5-11,99) 102 111 162 115 111 115 111 102
APT2 2+2 CHD (0-4,99) (5-11,99) 127 139 203 144 139 144 139 127
APT2 2+2 CHD (5-11,99) (5-11,99) 152 165 242 172 165 172 165 152
APT2 3+1 CHD (0-4,99) 139 151 221 157 151 154 151 139
APT2 3+1 CHD (5-11,99) 164 179 262 186 179 186 179 164
Полупансион 20 20 20 20 20 20 20 20
Деца од 5-11.99 год. 10 10 10 10 10 10 10 10
Такса Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 10 дена 50% Под 14 дена 50% Под 34 дена 100% Под 14 дена 50% Под 14 дена 50% Под 14 дена 50% Под 14 дена 50% Под 14 дена 50%
No Show 75% 75% 100% 75% 75% 75% 75% 75%
Минимум престој 1 1 3 1 1 1 1 1
Доплата за Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 5 до 11.99 год.
Цената вклучува: затворен базен, сауна, парна бања, интернет, трансфер до гондолата . Отворен или затворен паркинг со доплата.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62МКД
Прочитано 4924 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top