fbpx

Хотел Мона се наоѓа во срцето на Златибор, така што неговата поставеност е во близина на сите туристички содржини и езерото. Хотелот располага со 120 соби и апартмани. Во секоја соба има ТВ со кабловска телевизија, сеф, мини бар, фен, телефон, телефон и интернет конекција. Во хотелот има можност гостите бесплатно да користат базен, теретана, сауна, парна бања и соба за релаксација. Сите соби во хотелот Златибор Мона се климатизирани. Покрај овие погодности може да се користат и третмани на лице и тело и масажа кои дополнително се плаќаат. Скијачкиот центар Торник е на оддалеченост околу 10 км.

 Линк до хотел Мона Златибор

PROMO OFFER
Цените се далидни за резервација до 16.10.2023
Hotel Mona Plaza 4* Златибор

Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Минимум престој 4 ноќи

Ценовник валиден по периоди: 05.01-21.01/24
Тип на Соба Kaпацитет на соба Цена
Single Standart Room 1 77€
Double Standart Room 2 48,5€
Double Comfort Room 2+2 / 3+1 55€
Double Superior Room 2+2/ 3+1 63€
Apartment Classic 2+2 / 3+1 На барање!
Aparment Mona 2+2 / 3+1 На барање!
Дополнително легло за лице над 12 години 34€

 

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет
- Wi-FI
- Детско катче

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
- Парна Бања
- Надворешен паркинг 12€ по кола за 24h

Услови за деца:
- Деца до 0-1,99 години ГРАТИС;
- Деца 2-9,99 години 4€ на ден по лице;
- Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден;

Доплати:
- Вечера за возрасно лице 16€ по лице на ден:
- Вечера за деца 2-11,99 години 11€ по лице на ден;
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали

Прочитано 4896 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top