fbpx

Хотелот AQUAMARINE 4* се наоѓа на јужниот дел на Сончев Брегот. Хотелот е комбинација на гостопримство и прекрасна атмосфера и се наоѓа во близина на сите туристички возбудувања, кои Сончев Брег им ги нуди на своите гости.

Хотелот располага со 104 соби и секоја соба има балкон, ТВ, телефон, мини бар, клима. Плажата и песочните дини се на само 5 минути пешачење од хотелот. Хотелот нуди разновидна забава и професионален и посветен персонал и ќе бидете сигурни дека никогаш нема да ви е здодевно. 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2024
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.05.2024

 Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 17.06.2024 - 01.07.2024 27.08.2024 - 15.09.2024
ALL INCLUSIVE
02.07.2024 - 18.07.2024 19.08.2024 - 26.08.2024

ALL INCLUSIVE

19.07.2024 - 18.08.2024

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 66€ 73€ 79€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен
- Лежалки и чадори покрај базенот
- Детско катче
- Паркинг
- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 години или 4 возрасни

Попусти:
Дете до 2.99 години - бесплатно
Дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - БЕСПЛАТНО
Второ дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Прочитано 823 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top