fbpx

Вашата глава е полна со романтична музика, сакате да избегате на романтична дестинација. Патувајте, истражувајте,  уживајте и пронајдете ја вашата омилена дестинација од нашиот блог. Откријте ја Европа, откријте го светот ! Сакате да прославите, сакате да патувате, да изненадите некого, резервирајте го вашиот хотел, апартман, авиобилет во една од најромантичните дестинации  во Европа уште денес. 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top