fbpx

ALL INCLUSIVE 

Хотелот Imperial Palace 5* (ex. Victoria Palace 5*) е комбиниција на гостопримство и луксуз. Хотелот се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, веднаш на прва линија на плажа и нуди највисоки стандарди за удобност во комбинација со голем број на услуги и занимливости. Неговата единствена позиција во срцето на ноќниот живот на бугарското крајбрежје на Црното Море го прави совршено место за оние кои бараат забава во комбинација со луксуз и стил.

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2024

ТЕРМИНИ 06.06.2024 - 17.06.2024 10.09.2024 - 15.09.2024
ALL INCLUSIVE
18.06.2024 - 06.07.2024 25.08.2024 - 09.09.2024
ALL INCLUSIVE
07.07.2024 - 24.08.2024 ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба - без балкон 67€ 76€ 88€
Лице во двокреветна соба - поглед парк 69€ 81€ 93€
Лице во студио -поглед море 76€ 89€ 102€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :
- Користење на базен
- Лежалки и чадори покрај базенот
- Фитнес сала
- Интернет
- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба (без балкон) - 2 возрасни + 1 дете до 4,99 години
Двокреветна соба (поглед парк или поглед море) - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 4,99 години
Студио (поглед море)- 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години

Попусти:
Дете до 4.99 години - бесплатно
Прво дете 5-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - БЕСПЛАТНО
Второ дете 5-11,99 години на дополнителен кревет до двајца возрасни во двокреветна соба - плаќа 50 % од цената за возрасен
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба/студио - 20% попуст на регуларната цена
Доплата за поглед море во двокреветна соба - 4е по лице на ден

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 8206 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top