fbpx

ПОЛУПАНСИОН +

Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ. Хотелот поседува и фитнес центар, сауна, базен, џакузи.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 29.02.2024
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2024

ТЕРМИНИ 15.05.2024 - 15.06.2024 11.09.2024 - 30.09.2024
ПОЛУПАНСИОН +
16.06.2024 - 03.07.2024 26.08.2024 - 10.09.2024
ПОЛУПАНСИОН +
04.07.2024 - 25.08.2024

ПОЛУПАНСИОН +

Лице во двокреветна соба - поглед парк 33€ 44€ 51€
Лице во двокреветна соба - страничен поглед море 36€ 46€ 54€

 Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН + и вклучуваат :

- Користење на базен
- Лежалки и чадори покрај базенот
- Детско катче
- WI FI во лобито и околу базенот

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни+1 дете до 11,99 г или 3 возрасни

Попусти:
Дете до 11,99 год - бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

  • Локација:
Прочитано 2306 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top