fbpx

ULTRA ALL INCLUSIVE 24/7

EFFECT GRAND VICTORIA HOTEL 4* се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, 30м од плажа. Хотелот има уникатна и стилска архитектура, луксузен мебел, висококвалитетна услуга и идеални услови за одмор и рекреација.

Хотелот има 3 ресторана ( основен ресторан Victoria и 2 ресторана a la carte - италијански ресторан Bella Italia и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner, лоби бар 24/7, бар на базенот, snack bar, кафе - слаткарница, базен, фитнес, бесплатен паркинг.
Хотелот располага со 238 соби и апартмани опремени со модерен мебел и голем дел од нив со директен или страничен поглед кон морето. Опремени се со клима уред, сателитска ТВ, минибар - дел од ultra all inclusive (секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци), сеф, комплет за кафе и чај, фен во бањата и WI FI.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.01.2024
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 29.02.2024
Цени за термини по типови простории за ULTRA ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 10.06 -21.06
06.09 - 15.09
22.06 -02.07
22.08-05.09
03.07 -19.07
12.08 - 21.08
20.07 -11.08
Лице во двокреветна соба - поглед парк 86€ 97€ 108€ 117€
Лице во двокреветна соба - поглед море 92€ 106€ 118€ 128€
Лице во двокреветна соба - страничен поглед на море 95€ 108€ 123€ 132€
Лице во Апартман 112€ 128€ 145€ 158€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ULTRA ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори на плажа и покрај базенот

- Lobby Bar: работи 24 часа и се служат безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло 23-02 часот LATE SNACK (ладни сендвичи, кроасани, колачи и овошје)

- Бар на базенот 10-23 часот: безалкохолни пијалоци, коктели и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло

- 2 ресторана a la carte - италијански ресторан Bella Italia и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner

- Snack бар од 10-17 часот: GRAB&GO сендвичи, бургери, донер, помфрит, пица, полнети компири

- Кафе слаткарница од 09-16 часот: разни слатки и сладолед

- Мини бар во соба - секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци

- WI FI во собите и во целиот хотел

- Сеф во собата

- Фитнес

- Забавен дел, анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - поглед парк - 2 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 1,99 години
Двокреветна соба (поглед море) - 2 возрасни
Двокреветна соба - страничен поглед море - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 1,99 години
Апартман - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години

Попусти:
Деца до 11.99 години - 25е на ден
Две деца до 11,99 години во апартман - БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
Возрасен на дополнителен кревет во апартман - 50% попуст на регуларната цена

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Прочитано 3222 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top