fbpx

ALL INCLUSIVE/ две деца до 13,99г - БЕСПЛАТНО !!!

На 300 метри од прекрасната песочна плажа и познатиот ДИСКО КЛУБ ЛАЗУР, лоциран е хотелот БОХЕМИ 3+*, во познатиот туристички ресорт Сончев брег. Истиот на своите гости им нуди комплетно опремени хотелски соби, со бања, тоалет, клима уред, ТВ, телефон, балкон , лоби бар, надворешен базен со дел наменет за деца, чадори и лежалки на базен, 24 часа рецепција, менувачница, рент-а кар услуги, перална, сеф (на рецепција), лифт, градина, соби за непушачи, транспорт услуги, третман масажи, WI-FI

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.05.2024 

Две деца до 13.99 години - БЕСПЛАТНО во двокреветна соба

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 01.06.2024 - 15.06.2024 10.09.2024 - 30.09.2024
ALL INCLUSIVE
16.06.2024 - 30.06.2024 29.08.2024 - 09.09.2024
ALL INCLUSIVE
01.07.2024 - 28.08.2024

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 38€ 54€ 69€
Двоспален апартман
(цена за 4 лица)
120€ 188€ 249€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :
- Користење на базен
- Лежалки и чадори покрај базенот
- Детско катче
- Интернет во целиот хотел
- Паркинг

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни+2 деца до 13,99 г. или 3 возрасни
Двоспален апартман - 4 возрасни + 1 дете до 13,99г или 5 возрасни

Попусти:
Две деца до 13.99 години - БЕСПЛАТНО во двокреветна соба
Дете до 13,99 години до двоспален апартман со четворица возрасни - БЕСПЛАТНО
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
Петти возрасен на дополнителен кревет во двоспален апартман - 20% попуст на регуларната цена

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Медија

  • Локација:
Прочитано 1370 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top