fbpx

Хотелот се наоѓа на околу 250 m од плажата и околу 3 km од центарот на Сончев Брег. Има отворен базен, детско игралиште, билјард, тениско игралиште, масажа, фитнес, мини аквапарк, фризер.
Секоја соба е климатизирана и има телефон, фен, бесплатна Wi-Fi конекција, Сат-ТВ, минибар, балкон и бања.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.05.2024

ТЕРМИНИ 06.06.2024 - 21.06.2024
ALL INCLUSIVE
22.06.2024 - 05.07.2024 27.08.2024 - 07.09.2024
ALL INCLUSIVE
06.07.2024 - 26.08.2024

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 53€ 69€ 93€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :
- Користење на базен
- Лежалки и чадори покрај базенот
- бистро Black pearl, бар Kotva, pool bar
- мини AQUA PARK со два базена
- Детско катче
- Интернет во целиот комплекс, во собите и покрај базените
Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни+2 деца 11,99 г. или 3 возрасни
Попусти:
Прво дете до 11.99 години - бесплатно во двокреветна соба
Второ дете до 11.99 години - -50% попуст на редовната цена
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на редовната цена

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Прочитано 2310 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top