fbpx

ALL INCLUSIVE

Лоциран во Сончев Брег, Хотелот GRAND NIRVANA 4* - All Inclusive & Free Beach Access располага со ресторан, приватен паркинг, бар и приватна плажа со сопствен бар на плажа. Има 24-часовна рецепција, детско катче и бесплатен WiFi низ целиот хотел. Гостите на хотелот имаат бесплатни лежалки и чадори на плажа.

Во хотелот секоја соба е опремена со клима уред, гардеробер, тераса со поглед на базен, приватна бања, фрижидер, ТВ со рамен екран..

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

Престој до 30.06.2024 - 30% попуст

Престој од 01.07-31.07 - 15% попуст

Престој од 01.08-31.08 - 10% попуст

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 10.06.2024 - 04.07.2024 27.08.2024 - 10.09.2024 05.07.2024 - 18.07.2024 16.08.2024 - 26.08.2024 19.07.2024 - 15.08.2024
Лице во двокреветна соба 67 79€ 86€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :
Користење на базен
Лежалки и чадори покрај базенот
Лежалки и чадори на плажа
Бар на плажа
Фитнес сала
Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни + 1 дете до 12,99 год

Попусти:
Дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - БЕСПЛАТНО
Второ дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена


Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 1 еур = 62 мкд

 

Прочитано 1621 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top