fbpx

 DIAMOND 4*

Благодарение на централната локација во Сончев Брег, на само 250 метри од прекрасната песочна плажа, хотелот Diamond 4* е идеален за семејства и млади луѓе, бидејќи е близу до сите забавни случувања, кои ги нуди ова туристичко место.

 


Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 10.06.2024 – 30.06.2024 29.08.2024 – 15.09.2024ALL INCLUSIVE 01.07.2024 – 28.08.2024
ALL INCLUSIVE
16.09.2024 – 30.09.2024
ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба – PROMO 41€ 55€ 30€
Лице во двокреветна соба – STANDARD 43€ 57€ 32€
Лице во двокреветна соба – LARGE 47€ 63€ 33€

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

 • Користење на базен
 • Лежалки и чадори покрај базенот
 • Детско катче
 • Анимација
 • Капацитет на сместување:
 • Двокреветна соба PROMO – 2 возрасни
 • Двокреветна соба STANDARD – 2 возрасни + 1 деe до 11.99 год
 • Двокреветна соба LARGE – 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год или 3 возрасни

  Попусти и доплати:
  Дете до 1.99 години – бесплатно
  Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца или тројца возрасни – бесплатно
  Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – 50% од цената за возрасен
  Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 30% попуст на регуларната цена
  Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 

 

 

 

Прочитано 355 пати

КОНТАКТ

 • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top