fbpx

Локација : на 8 км од Неа Фокеа, 80 км од Солун
Капацитет : 325 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини : 2 отворени базени, затворен базен, детски базен, welness, масажа, ресторан, таверна, бар, беацх бар, поол бар, дискотека, рент а цар, менувачница, мини маркет, продавници, анимација, спортски активности, тенис, водени спортови, билијард, одбојка на плажа, фудбал, ватерполо, фитнес, аеробик, детско игралиште, паркинг,
Опременост на собите : бања, балкон, сат. ТВ, клима уред, мини бар, фен, телефон.

Линк од хотел: SIMANTRO BEACH HOTEL 5* SANI

Simantro Beach, 5*
Booking Window: 04/06/2024-18/06/2024
Stay Dates: 04/06/2024-17/06/2024 & 08/09/2024-05/10/2024

All Available Room Types
30% Discount & 50% on HB Supplement
Stay Dates: 18/06/2024-07/09/2024
All Available Room Types
25% Discount & 50% on HB Supplement
Stay Dates: 06/10/2024-12/10/2024
All Available Room Types
10% Discount & 50% on HB Supplement
Additional Offer for Minimum 4 Nights Stay
Stay Dates: 04/06/2024-19/06/2024 & 01/09/2024-12/10/2024

All Available Room Types
FREE Upgrade to HB
Additional Offer for Minimum 5 Nights Stay
Stay Dates: 20/06/2024-19/07/2024 & 18/08/2024-31/08/2024

All Available Room Types
FREE Upgrade to HB

SIMANTRO BEACH HOTEL 5* SANI
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
4/15 30.04-17.05
06.10-19.10
18.05-07.06
22.09-05.10
08.06-21.06
08.09-21.09
22.06-12.07
25.08-07.09
13.07-24.08
Standard Double Room 45 61 77 94 110
Cozy Room 50 66 83 100 118
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Comfort Room 52 70 88 105 123
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Classic Room 61 81 103 123 144
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Room with bunk beds 65 87 110 132 155
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Double Room 63 85 107 127 150
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Two Bedroom Family Suite 122 162 205 244 288
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Полупансион 22 22 22 22 22
Деца од 2-11.99 г. 14 14 14 14 14
Мин. Престој 3 3 3 4 4
Stayover tax 10 EUR пособа на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount
Cancelled 7-1 days before check-in 60% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Медија

Прочитано 9078 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top