fbpx

MATILDA 4* е традиционален, еколошки чувствителен хотел сместен во најубавата област на островот Закинтос, селото Василикос, живеалиште на морскиот парк на морската желка Caretta-Caretta. Недалеку од аеродромот и главното пристаниште на островот, над живописната плажа на Порто Азуро. Геракас, Свети Никола, Дафне, Порто Рома и Порто Азуро се само неколку од бројните прекрасни плажи во близина.

MATILDA HOTEL 4* е балкон над Јонското Море, место каде што може да се сончате среде зелено облечениот пејзаж на Закинтос. 

Сакате да пливате на море? МАТИЛДА е лоциран на само 180 метри од прекрасна плажа со бескрајни сини води. Ако претпочитате да се опуштите во базен, МАТИЛДА има спектакуларен базен со слатка вода со олимписка големина, за да уживате.

Линк од хотел: MATILDA HOTEL 4* VASILIKOS

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ

MATILDA HOTEL 4* VASILIKOS
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0 07.05-31.05
01.10-15.10
01.06-30.06
01.09-30.09
30.04-06.05
01.07-31.08
Double Standard Sea View 41 45 51
Трето лице 29 29 29
1 дете од 3-11.99 г. 19 19 19
Double Premium Sea View 43 49 55
Трето лице 29 29 29
1 дете од 3-11.99 г. 19 19 19
Double Standard Sea View for Single use 73 81 92
Полупансион 25 25 25
Деца од 3-11.99 год. 13 13 13
Минимум престој 3 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Tariff Notes
1. Cancellation policy:
5-1 days prior to arrival, 40% fees
No-Show & Early Departure, 100%
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 676 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top