fbpx

Линк од хотел: SKIATHOS LIVING 4* SKIATHOS TOWN

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 5% ПОПУСТ

SKIATHOS LIVING 4* SKIATHOS TOWN www.skiathosliving.hotelbrain.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0/4 01.05-31.05
01.10-06.10
01.06-30.06
16.09-30.09
01.07-14.07
01.09-15.09
15.07-31.08
Double Premium Sea View 65 83 102 112
Loft Suite Sea View 78 92 116 130
Deluxe Suite Sea View 87 104 130 139
Residence Sea View 2 Bedrooms up to 4 pax 104 121 138 157
Трето лице 70% 70% 70% 70%
Четврто лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
Residence Living 2 Bedrooms Sea View up to 4 pax 121 130 157 180
Трето лице 70% 70% 70% 70%
Четврто лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
Residence Living Skiathos 3 Bedrooms Sea View up to 6 pax 155 169 199 218
Трето лице 70% 70% 70% 70%
Четврто лице 70% 70% 70% 70%
Петто лице 70% 70% 70% 70%
Шесто лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
3 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
4 дете од 2-11.99 год. 50% 50% 50% 50%
Минимум престој 2 2 2 2
Stayover tax 7 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1.Cancellation Policy:
7-3 days before arrival, 50%
2-1 days before arrival, 100%
Non-show/Early Departure, 100%
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 320 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top