fbpx

 Линк од хотел:  SKOPELOS HOLIDAYS HOTEL & SPA 5* Skopelos Town

ЗА РЕЗРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ

SKOPELOS HOLIDAYS HOTEL & SPA 5* Skopelos Town
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0 10.05-24.05 25.05-03.06
11.09-30.09
04.06-25.06
28.08-10.09
26.06-23.07 24.07-27.08
Double Room Garden View 36 64 70 89 108
Double Room Side Sea View or Sea View 48 76 82 107 127
Трето лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
Superior Double Up Floor 49 81 88 116 130
Family Garden View 1 Bedroom up to 5 pax 60 74 87 104 125
Трето лице 26 26 26 26 26
Четврто лице 26 26 26 26 26
Петто лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
2 дете од 2-9.99 год. 26 26 26 26 26
3 дете од 2-9.99 год. 26 26 26 26 26
Family 1 Bedroom Sea View or Side Sea View up to 5 pax 69 89 104 127 148
Трето лице 26 26 26 26 26
Четврто лице 26 26 26 26 26
Петто лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
2 дете од 2-9.99 год. 26 26 26 26 26
3 дете од 2-9.99 год. 26 26 26 26 26
Bungalow Sharing Pool up to 3 pax 56 89 104 127 148
Трето лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
Bungalow Up to 6 pax Private Pool 69 101 133 143 171
Трето лице 26 26 26 26 26
Четврто лице 26 26 26 26 26
Петто лице 26 26 26 26 26
Шесто лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
2 дете од 2-9.99 год. 26 26 26 26 26
3 дете од 2-9.99 год. 26 26 26 26 26
4 дете од 2-9.99 год. 26 26 26 26 26
Deluxe Suite up to 3 pax 56 101 133 143 171
Трето лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
Suite Signature 79 101 115 143 171
Junior Suite Garden View Up to 3 pax 44 89 104 127 148
Трето лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
Junior Suite Pool View Up to 3 pax 56 101 133 143 171
Трето лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
Junior Suite Private Pool Up to 3 pax 79 124 160 171 204
Трето лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
Executive Room AMEA Up to 3 pax 44 89 104 127 148
Трето лице 26 26 26 26 26
1 дете од 2-9.99 год. Гратис Гратис 17 17 17
Минимум престој 3 3 3 3 3
Stayover tax 10 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1. Cancellation policy:
22-0 days before arrival 100 % fees
Non-show & Early Departure100%
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 365 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Пролет 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top