fbpx

ИЗБОР ХОТЕЛИ ВО ГРЦИЈА, ЦРНА ГОРА, ХРВАТСКА, БУГАРИЈА И СРБИЈА

Побарајте понуда кај вашиот агент

Повеќе информации на телефон 043 231 221

078 730 777

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2024

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top